Únor 2010

bezejména

25. února 2010 v 18:03 Moje Tvorba Básní
Tak daleko , až tam kam sahají mé vzpomínky Kam nedohlédne lidské oko Do míst skrytých ve snech Je to dost daleko abych unikla tvé moci ? Skočila jsem do moře Abych utopila své myšlenky Ale málem mě to stálo život Chtěla jsem je spálit Ale skoro jsem sama uhořela Není cesta abys žila a zároveň zemřela A bude to navěky Tanec po střípcích vzpomínek Žij tak abys byl šťastný Ale lehčí je říct : nedokážu to Je to jakoby navěky usnul Ale tvé srdce stále tlouklo Jestli to bude znamenat že mám chodit ranní rosou Budu šťastná věř mi Je jedno jestli mi vítr zcuchá vlasy A půjdu blátem Protože štěstí není ke koupení

Today - Happy

16. února 2010 v 12:24 | scary
Zdravím , v pondělí a dnes jsem byla doma kvůli chřipce i když se už od včerejška cítím dobře .
Ráj na zemi , zítra mám jen 6 hodin a k tomu máme 2 hodiny těláku , dvě informatiky , sloh … a tu matiku nějak přetrpím .
Valentýn je konečně za námi - jak já tohle nesnáším . Budiž , Halowen má nějaké ty kořeny v tradici , i u nás .
No to jen moje poznámky .

Sama? už nechci být

10. února 2010 v 20:45 | scary |  Svět kolem mě ...
Proč nemám takové přátelé jako ostatní . Se kterými bych šla na koncert nebo se v pátek odpoledne šla bavit do čajovny a nebo si sednot domů , seledovat společně přiblblé filmy nebo dojáky . Komentovat je a brečet. Nikoho takového bohužel nemám ... Na sobotním koncertě jsem seděla u stolu sama , cítila jsme jak se na mě lidi dívají . Ti co měli partu přátel a vesel se o přestávkách bavili . A je mi líto že nemám nikoho skomu bych mohla říct o svých problémech , nedokážu to protože k ni nemám dost silný vztah . A chybí mi někdo s kým bych mohla kecat stovky hodin a pořád bychom si měli co říct. A to mi chybí . Myslím že potřebuji přítelé . Je kruté přiznat si že nemám přátelé . Mám jen kamarády . A tohle je špatně :-( Takže , tento rok si chci najít přátelé nebo prostě někoho kdo by mě měl stejně rád jako já jeho . Tohle byl jen můj vylévací článek časem se to spraví . Scary

Mko 6.2

7. února 2010 v 20:09 | scary |  Já, já , já - jenom já !
Recenze na koncert v M-klubu 6-7.2 2009 Ze začátku než přejdeme k samotnému hodnocení moje malá poznámka : v nadpisu , jak jste si ráčili doufám všimnouti je psáno 6.2 až 7.2 protože jsme to protáhli asi o půlhodinku půlnoci . Nejdříve hráli Gap in the story , kteří nejsou vůbec špatní a pokud si je chcete pustit můžete je najít na Bandzone . Následovali Johny Said The Number , kvůli kterým jsem se vydala do mka navzdory psímu počasí , kluzké vozovce atd… Skákala jsem , odvázala se . Narážela jsme do úplně neznámých lidí a oni do mě , dostala jsme se úplně do kotle . Pár lidí se pokoušelo o nošení na rukou čemuž jsme se vyhnula aby se mě nebyl mastný flek . Kvůli svojí tělesné konstituci jsem letěla po každém zásahu či střetu přes půl klubu . Tohle prostě musíte zažít , nedá se to slovy popsat . Zde najdete bandzone : http://bandzone.cz/johnysaidthenumber PS: Donesla jsme si domů dva plakáty ale už mám jen jeden , protože moje drahá pětiletá sestřička , které se jen tak mimochodem JSTN (Johny Said The Number) má velmi ráda si jej nalepila do pokoje.

Scary butterfly

6. února 2010 v 14:36 Já, já , já - jenom já !
Hluboce se omlouvám všem , kteří jsem stále chodí . No pokud to někdo je …. Teď jsem měla jarní prázdniny ale co naplat , rodiče mi na krk pověsili sestru . byla jsem3 na lyžích a je kupodivu že mám stále všechny čtyři končetiny a to dokonce né pohřbené v gáze ale přežily celkem bez ujmy (nepočítám extra bolest další 2 dny po lyžování,otok,a křečáky) Patálie je v tom že musím podat přihlášky . Ach já vím školy ale jestli mě přijmout - to je ve hvězdách .Aspoň že už se nemusím tak dusit učením . Radostná zpráva je že dnes jdu navštívit zdejší m-klub . Hrají 3 skupiny ale tomto článku jsem chtěla upozornit na jednu z nich . Velmi nadějní Johny Said The Number . Jejich bandzone : http://bandzone.cz/johnysaidthenumber Stojí za to si je poslechnout tak si je stoprocentně pusťte . Dnes by už stačilo , ozvu se v týdnu .