Leden 2010

TV

28. ledna 2010 v 20:34 Svět kolem mě ...
Nic si nedělejte s mého nesmysluplného článku , jen jsem se dožrala . Dívám se na televizi , no a jak už jsme si na NOVĚ zvykli , kdyby to šlo proložili by reklamami i zprávy a počasí . A fakticky mě vytočilo tohle : v každé druhé zku*vené reklamě se vyskytuje,vystupuje , no zkrátka všude vidíte "drsné"hopery či nějakou extra barbínu . Panebože , jak dlouho tohle potrvá , je to jako kříženec moru a španělské chřipky . Zlatá ČT ….

Mé myšlenky

9. ledna 2010 v 14:08 | scary
Už dlouho přemýšlím kdo vlastně jsme ? jaký jsme člověk .? Jak působím na ostatní ?
A čím dál víc zjišťuji že tohle nejsem vlastně já . Ta holka co sedí ve škole nejsem skutečně já .Ani ta co chodí do keramiky . Vlastně nevím kdy jsme sama sebou .
Moje vnitřní temnota mě najednou zžírá a chce víc a víc. Vše nač jsem byla kdysi hrdá teď zatracuji a snažím se skrýt . Jenže té temnoty je už moc a já se jí bojím . Jako bych byla zavřená v malé temné místnosti bez oken se svými špatnými vlastnostmi a démony .
Jako bych poslední roky slyšela jen pláč a vzlyky a svůj křik .
Pochopili jste co jsem chtěla říct ?

Nový rok

1. ledna 2010 v 1:18
Tak lidi , a mě je patnáct . Je to zvláštní pocit . Teda bylo - včera
No každopádně Š´tastný a Veselý nový rok . Pohodu , štěstí zdraví .
Aspoń Vám když mě se to nesplní . Rodiče se 5 minut před půlnocí pohádali , takže tati si ani nepřišel připít . Mamka brečela .Sestra taky a prostě blázinec.

Segra se mě snaží k tomu vyštvat z pokoje což se jí nepovede a brečí že nemá vlastní pokoj a tak . Já pokoj dostala až v 9 . A prostě že všichni ze školky mají vlastní pokoj . Nemají - keci .
Do toho se zapletletla babina a´t jí tam nechám na noc a já asi budu spát na zemi že ? No tak jsme se pohádali a dost hodně .Takže rodina mi skazila narozeniny . Asi je přestanu slavit . Tohle už mě nebaví ....