scary se hlásí a nese kupu blbých zpráv

14. listopadu 2009 v 10:08 |  Diary

Promiňte mi ale mám těžkou časovou krizi. Jsem ráda že udělám úkoly a pak přejedu pár svých oblíbených stránek .Na psaní básniček není čas . A snahy o napsání povídky na pokračování jsem vzdala.Náměty by byly ale pak se do toho zamotám a můj pravopis a čeština - přiznejme si nejsou zrovna dvakrát dobré .
Prostě to te´d nestíhám . Měla jsme referát do dějáku a už chystám další . Taky se pomalu začínám připravovat na přijmačky na pedák abych je dala takže se učím stojky,hvědice,noty, kreslím atd...
Te´d mám volno ale hlídám sestru což mám trochu průpravu .Učím jí trochu počítat a poznávat některá písmena .Baví mě to .
No a taky opět škola - matika dopadla asi katastrofálně ale 4 nemám protože jinak by mi vycházelo 4 a vychází mi 3 - . To jsem si oddechla .
Ale jinak samozřejmě píšu jen nepřidávám .
Prostě milí zlatí blázinec . Ale průměr mám dobrý , a to je dobře . Teď ho jen udržet,zvládnou přijmačky . Budu muset na intr - buď do zlína,vsetína,jíčína,kromu,přerova a nebo Oder.
Mohla bych prý jít do Jíčína ale to je u gymplu a tam prý hodně učitelé jdou po matice .

No já jdu upéct buchtu .Mějte se.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lirael G. M. N. d C. M. von R. Lirael G. M. N. d C. M. von R. | Web | 14. listopadu 2009 v 11:49 | Reagovat

Kašly na Zpín i vsetím. Pojd'  do Prahy...
Já  mám od domu přes 2 ulice koleje...
Ped'ák???? Výš jak s tebou budou žáci zametat? Promin' ale přijít k nám goticky oblečená učitelka už má na hlavě koš... :D  :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama