Pětiletý Rumun má svaly jako kulturista , teď mu hrozí zhroucení páteře

20. listopadu 2009 v 10:02 |  Absurdnosti
Pětiletý Rumun má svaly jako kulturista , teď mu hrozí zhroucení páteře.
Pětiletý Rumun Giuliano Stroe má takové svaly, jaké by mu mohla většina dospělých jen závidět. Zvedá činky, chodí po rukou, dělá zdvihy a miluje potlesk. I to je důvod, proč malý Giuliano chodí se svým otcem stále posilovat. Nyní byl zapsán do Guinnessovy knihy rekordů jako nejsilnější dítě na světě. Lékaři se nyní přou o to, zda silné svaly vydrží jeho dětská páteř.
pátek 30. října 2009, 18:51 - Bukurešť
Malý Giuliano o sobě dal vědět poprvé letos, když vystoupil v jedné italské televizní show. Od té doby se mu už pozvánky do televize jen množí. Chlapec posiluje se svým otcem již od svých dvou let.
Stroe je přirovnáván k malému Ukrajinci Richardu Sandrakovi, který se stal nejsilnějším chlapcem na světě ve věku tří let. Ten plnil titulky médií po celém světě v roce 1995. Sice měl přezdívku Malý Herkules a v šesti letech dokázal na bench press uzdvihnout 50 kilogramů, nicméně dnes už činky nezvedá. Prý ho začala zlobit záda.

Žádný extrém není dobrý
"Nerad bych se k tomu vyjadřoval nějak přesněji, jelikož neznám chlapcovu stavbu těla, ale obecně mohu říci, že každý extrém je v tomto věku špatně. Pokud bychom ale porovnali hmotnost jeho svalů s hmotností tašek, které musí malé děti tahat na zádech v podobě školních aktovek, možná bychom byli překvapeni," uvedl pro Novinky Miroslav Hrdlička, který se zabývá léčbou zádových onemocnění.

"Chodil se mnou do posilovny skoro od narození. Nikdy neposiluje sám, vždy ho dobře hlídám, jestli cvičí správně. A když začně být unavený, necháme cvičení a jde si ven normálně hrát jako ostatní děti," uvedl otec Lulian Stroe.

Zdroj :

můj názor
Takové svaly mu sice může závidět kde kdo ale chudák dítě . Je mu teprve pět let , a nevíme jestli to nebude mít trvalé následky na jeho zdravotní stav.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lirael G. M. N. d C. M. von R. Lirael G. M. N. d C. M. von R. | Web | 20. listopadu 2009 v 14:50 | Reagovat

Ale fujky...

2 Jannica Jannica | Web | 24. listopadu 2009 v 11:48 | Reagovat

Ty rodiče jsou magoři. Nevím, jak můžou nevinnému dítěti udělat něco takového.

3 Jannica Jannica | Web | 24. listopadu 2009 v 11:50 | Reagovat

A máš nááádherný bloquíísek. Nechceš se zůčstnit klikačky o Miley Cyrus, která u mě právě probíhá???

Ne, jen si dělám srandu. :D Dočatla jsem si tvůj profil, myslím, že ty protivný reklamy serou snad úplně každýho:(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama