Jak přežít svou vlastní smrt ?

7. října 2009 v 20:46 | scary |  Fan Fiction
Napsala jsem historicky první fanfikcion . I když mám strašně ráda MCR z nějakého důvodu a tím důvodem byla nejspíš Blacklace , jejíž povídky úplně miluji stali se mým prvním terčem Mötley Crüe .
Hezké čtení ale není to nic moc , protože jsem se po dlouhé době opět vzchopila něco napsat . Takže si to hezky z nadhledem užijte . Je to pěkná pitomost já vím ..
Rok: 1987
Vypráví : Tommy Lee


"Je mrtvý ! "
"Cože ?!! " šokovaně jsem seděl na jeho sedačce v jeho drogovém doupěti . Tak se tomu kusu nábytku dalo při hodně velké fantazii a dostatku dobré vůle říkat . Politá různými druhy chlastu , možná tam byly zachycené i nějaké zbytky drog , nedopalky a popel z cigaret.
Jasně , čekal jsem to - při jeho životosprávě , přístupu k životu a vůbec .
Ale vždycky v sobě v sobě chováte jistou naději že má aspoň trošku rozumu nebo aspoň když už ne rozumu - ohromný ranec štěstí od života . Každý feťák ho určitě má dost , protože jinak by byli možná hned po první dávce mrtví .
Ale on už toho přežil dost - kokain,marihuana,extáze a různé směsky léků. Nevím jestli zkoušel heroin ale když prý spadnete do háčka , říká se že už máte minimální šanci přestat . Absťáky jsou nesnesitelné , jo to skoro nemožné . A to když jen šňupete , prokletí je zarazit si jehlu s tím jedem do žíly . Pak už jste spoutaní a nemůžete žít ani dýchat . Smyčka se utahuje a najednou šmyk - je po vás . Konec. Další feťák je v hrobu.
Jestli si to píchal i on ? Nevím ! Policajti volali pohřebák … My jsme volali ty policajty .
Pích si zlatou - ať vědomě nebo ne . Ve 25 byl po třetí skoro mrtvý . Kolikrát bude muset ještě stát tvář v tváří smrti než mu konečně dojde že ho ještě nechce . Nebo že by právě tohle utvrzovalo že může všechno ?
Tak strašně jsem brečel, slzy nechtěly přestat téct . Čím víc jsem se snažil ten proud slz utišit tím byl silnější .
Ležel na bílém lehátku , přikrytý bílou nemocniční plachtou na mrtvoly . Na jeho čele jsem udělala křížek ačkoliv jsme je běh tour převraceli,ničili . Ale teď je to něco jiného . Na krku neměl svůj řetízek a já si vzpomněl že ležel na nočním stolku v jeho pokoji . Chtěl jsem aby ho měl u sebe . I když je mrtvý ,
V tom jsem uslyšel křik a hlas….
Nikkiho
Nemohl jsem se splést….
"Jděte všichni do prdele .. ! "
Rozbrečel jsem se štěstím , ta věta byla dárek z nebe
On žije !
Není mrtvý !
Už zase ten parchant přežil vlastní smrt !
Pokud to nebyl přelud
Ale to už stál ve dveřích . Vypadal vážně jako oživlá mrtvola , vyhublý , bledý,oči podlité krví a pod nimi černé kruhy . Vlasy rozcuchanější než obvykle - pokud je to možné .
"kdo zavolal ty pošuky ? "zeptal se a já se rozbrečel štěstím ….
Konec …
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kisss kisss | Web | 10. října 2009 v 16:24 | Reagovat

Nj .... Mötley Crüe a s něma i Blacklace. To jde dohromady xD Zajímavi, opravdu ;) Na to, jak to bylo krátky, tak to bylo dobry. Zase přežil svou smrt .... To bych taky někdy chtěla, každopádně hezky. Povedlo se ti to :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama