Emo

3. září 2009 v 20:38 | scary |  Svět kolem mě ...
Takže , právě jsem se naštvala .. Nějak jsem se dostala na nějaký blog kde byly Emo pravidla . Já Emo nejsem ale nevadí mi , ten styl oblečení a vůbec se mi líbí . Ale naštvaly mě emo pravidla a rádobyemo dětičky co nejspíš sepsaly emo pravidla a podobné kecy které se šíří po internetu .Jak psala Iwus , jak se zdá dnes už žádné pravé emo není a není pravý význam tohodle slova . (iwus sídlí na blogu : http://ivetinemo.blog.cz/ - zajděte se určitě podívat )
Protože jdete normálně po ulici oblečení ve stylu punkrock a oni na vás lidi volají "emo.." , měla jsem jen trochu delší offinu a byla jsem podle všech emo , oblékla jsem si černé dříny a všichni z kroužku si mysleli že jsem emo , vzala jsem si potítko a byla jsem emo , nechtě se škrábnete do ruky a lidi se na vás dívají jako na sebevraha . Vzala jsem si placku MCR a oni se na vás dívají skrz prsty .
Ale časopisy typu BRAVO (Autorka tohodle blogu nesnáší bravo a ty jeho růžové zrůdky co si hrají na rádoby drsné rockerky . )zapříčinily velkou mírou to že dnes lidi co se hlásí k emo a berou ho vážně dívají skrz prsty a jako na vyšinuté šílence a lidi co by měli být zavření na psychiatrii .
Chudáci ti co stáli u zrodu tohoto stylu a musí to vše sledovat , musí sledovat jak pár dětiček udělalo z emo ubohou frašku a terč posměchu většiny generace .
Nikdy jsem neměla nic proti emo ale vadí mi že dnes vlastně žádné pravé emo není ale je jen hormada lží , parodie a a jakási troska na které se drží pár lidí pro které to celé znamená něco mnohe víc než pitomý diktaturní trend .
Takže mi nevadí emo styl , mě vadí ty rádoby "emo " děti ....
(poslední věta je pro všehny co si myslí že tento styl nenávidím či něco podobného )
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lirael G. M. N. d C. M. von R. Lirael G. M. N. d C. M. von R. | Web | 3. září 2009 v 20:53 | Reagovat

jj, tenhle styl přišel z Japonska, ovšem má to jednu chybu. Asiati s  těma rovnýma ulta sestříhanýma vlasama přes obličej a linkama vypadají úúúžasně.
Má to ovšem jeden háček. Evropani tak úúúžasně rozhodně nevypadají...

2 eviřenka eviřenka | 4. září 2009 v 14:19 | Reagovat

Mě taky nevadil, jenomže pak to začalo bejt moc komerční..stejně jako gothic. Stejně jako si myslím že MCR i Evanescence jsou dobrý skupiny, ale komerční...Myslím si i že Pink hezky zpívá, ale tak už to tím zavání...
Emo mělo určitě dobrý začátky. :-) Ale stalo se až moc populární...
Jo Lirael, máš asi pravdu no...evropani vypadaj spíš jak buzíci :-D. Ale zase ne všichni.. znám jednoho hezkýho. ;-)

3 scary (autorka tohodle šílenctví ) scary (autorka tohodle šílenctví ) | 4. září 2009 v 18:17 | Reagovat

No Evanescence , mě se líbíly ty jejich EP A fallen , no a mcr já miluju dobu  revenge .. TBP už tak ráda nemám .I když všichni říkají že do goth komerce nepronikla já myslím že ano , já se vlastně tak mězi styly potácí .... Některým to sluší ale to jsou spíš vyjimky .

4 Chemical Writer Chemical Writer | Web | 19. září 2009 v 15:44 | Reagovat

Mcr a komerčni? Gothic a komerční? No nenech se vysmát... miluju Chemiky! Ne pro jejich slávu, hezký oči, pro množství jejich prodaných desek, ne proto, že poslouchat je, je děsně in. Miluju je proto jací jsou. S gothikou je to podobně. A že emo přišlo z Japonska? Pak už opravdu nevím kde je pravda. Byl to konec sedmdesátých let a amerika ne? Nebo snad emo vznikalo na více místech najednou? Jak vidím, je kolem toho pořád mnoho záhad, ale to emo stylu zazlívat nemůžeme. Kupříkladu kolik z vás se dohodne na tom, kdy přesně a kde vznikla první hip hopová skladba? Nikdo... tak vidíte. Neřešte pozéry a užívejte si pravý a nekomerční význam těchto slov. a btWay, i evropští emaři jsou povedení  :-D

5 petí petí | Web | 19. září 2009 v 22:34 | Reagovat

máš úplnou pravdu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama