Report z dovolené u našich sousedů

23. srpna 2009 v 21:19 | scary |  Diary
Diary ze Slovenska
3.8 2009
Nevražděte mě , autem jsme hezky bloudili a mě bylo zle . Dojeli jsme do Jižnej Kamence nebo jak se ten divný kemp jmenovala . Samozřejmě , hned první den - odpoledne osmikilometrovka na rozcvičku .Zabít je málo .Do hospody na oběd - ta stále až někde úplně pod horou….Rodiče se chytli kvůli plánování trasy - fotr chtěl lézt nějakou hřebenovku a segra by nezvládla takže chtěl ať jdu já což jsem odmítla - chodí moc rychle , bylo to daleko …A učit se počítat z eurama byla zábava .
4.8 2009
Eur jsme vyměnili málo , takže jsme měli tak na chleba Lezli jsme jánošíkovy děry - samý žebř , provaz a řetěz.Byli jsme na horském hřbitově. Nejmladší oběť ? 2 roky.
5.8 2009
Spali jsme na ubytovně . Normálně bysme spali ve stanu ale ten slejvák za to nestál .Lilo a lilo .,Měli jsme spát ve staré škole (by byla aspoň sranda ale nakonec se akce nekonala Rodiče mi nadávají a posmívají se mi že furt něco píšu a to nejen na dovolené .
6.8 2009 ¨
Tata :Půjdem se najíst ? Mamka : Ty máš ještě hlad (žere rohlík (asi už 3 ) s pomazánkou ) Já : Sytý hladovému nevěří , hlavně že ty se cpeš
7.8 2009
Jelikož lilo byli jsme v muzeu Oravské dědiny (něco jako náš rožnov) Ve stanu jsme zůstat nemohla(asi by mě někdo ukradl )
8.8 2009 Hnusná tůra , děs , děs . Štreka jako prase . přes nějaké jezírka .Moje sestra to lezla celé sama ani metr jsme jí nenesli .Měla jsem pocit že ponesou mě.
10.8 2009
Přiblížení k hranicím do kempu slunečné skály . Byl to úžasný kemp - kotata , štenata a kůzlata . Poník atd…
11.8 2009 A hurá domů . Fuj to byl týden
Mimo jiné a hned 12 . mě čekala - neuhádnete kdo - zubařka!
Krutý návrat do reality
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lirael G. M. N. d C. M. von R. Lirael G. M. N. d C. M. von R. | Web | 24. srpna 2009 v 13:27 | Reagovat

Téda. Tvoji rodiče jsou ale vrazi... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama