Loučím se - na týden

2. srpna 2009 v 20:00 | scary |  Já, já , já - jenom já !
Loučím se
Je mi líto ale zítra odjíždím časně ráno na Slovensko .Vstát v 7 je samo o sobě sebevražda ale jak nesnáším cestování autem..
Za týden jsem zpět pokud sestra nechytne úpal (dovolená před 4 lety kdy jsme vyjeli ráno v 10 a vraceli se odpoledne ve 4 - původně jsme jeli na 5 dní ) , nesežeru něco blbého (kombinace z dovolenou před 4 lety )
Či ve zdraví přežiju fakt že budu skákat po kamenech , skalách , šutrech , písku , přírodním štěrku a kličkování mezi kytkama a šutry jak kamzík a trpělivě očekávat otce až se uráčí dofotit tuhle kytku
(panoráma,horu,vřes,šutr,pohled,mapu… ) .je taky spousta další možností proč se možná vrátím dřív : Mamka si spálí záda (dovolená 2002 ) , tatovi zas naběhnou křečáky (více méně každá dovolená ).
Ale má to i výhodu už kvůli zmiňované sestře která nezvládne hřebenovky budeme chodit jen procházky a krátké túry , pokud jí nechtějí nést na zádech (2003 - tehdy ještě já ) .Ne že bych nerada chodila ale je to z mým otcem o hubu když si vezmeme že jen na Malou Fatru na jeden den a obešel většinu toho co my máme plán na týden.
Loučím se a jdu se sbalit
Tak za týden (ale možná až 10tého )
Mat Nightmare Scary
PS : To že tu nejsem neznamená že se vykašlete na komentování protože články jsem přednastavila …
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LIrael G. M. N. d C. M. von R. LIrael G. M. N. d C. M. von R. | 6. srpna 2009 v 20:12 | Reagovat

Cestování forever. Já jedu na hory 15. do Alp, Saalbachu. Rodiče se tvz vyřádí na tůrách a já jelikož budu mít počítač ssebou si budu číst, netovat a ležet s koktejly  u bazénu...
K tůrám jsem se postavila takto: Rodiče vědí že pokud chci zkazím to všem a tak mám klid... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama