Chladné zimní ráno

27. srpna 2009 v 19:13 | scary |  Visitor from another world
Vypráví Will Dark (14 let - zatím …)
Probudil mě zvuk budíku ,
horší zvuk neexistuje. S velkou nechutí jsem se zvednul z postele a rožnul si lampičku , která byla na nočním stolku hned vedle postele . 7.05 ? Nejvyšší čas vstanout z postele , tedy pokud nechci zažít další hektické ráno bez snídaně , s tím že nemůžu vůbec nic najít . Narychlo se hledá všechno blbě . Jenže už jsem si na ty "typicky ranní zmatky" - jak to nazývám , zvyknul .

O 15 minut později

Zuby mi drkotaly , mráz se do mě zažral hned jak jsem překročil poslední práh a opustil teplo domova . Pohled na teploměr připevněný na zdi našeho domu mi hned prozradil proč .. 15 - pod nulou . Ale ty příšerné "oteplené šusťáky" jak to nazvala matka si na sebe nevezmu i kdyby bylo mínus 30 a se mě by měla být ledová socha co bude zdobit místní náměstí.Takže jsem se s tímto vědomím dneska , jako ostatně každé ráno nasoukal do sedřených džín , které jsou naprosto děravé a úplé k tomu .
Jsou natolik děravé že jak řekla máti "drží už jen silou vůle " .
Fůj těma dírama teda profukuje, je to horší než jsem čekal. Ale nevzdám se . Taková kosa letos v zimě ještě nebyla a minulou zimu takové chladno nebylo taky. Určitě. Do mých černých vlasů s peroxidovými - skoro bílými proužky se snášely hebké,bílé ale studené vločky sněhu . Bože - musím s tím vypadat tak sladce až se mi chce zvracet . A to se ani nevidím …
Čách , no jistě. Vyprávím vám tady nezáživné žvásty o sobě a vlezu do kaluže . Skoro stoprocentně jediné co dnes uvidím , ale to jsem prostě já . Moje štěstí je že mám boty na vysokém špalku , tedy podpatku . Jinak už bych v nich měl stoprocentně nejmíň jezero. Přece jen to byl dobrý nápad nevzít si dnes ty tenisky. Ne nejsem blázen! Nosím jen 3 druhy bot - těžké černé glady , tenisky a conversky . Ale tenisky a conversky to je skoro stejné.
Aspoň něco se dnes povedlo ,ale mám dojem že zbytek dne bude totálně na nic .Intuice prostě . Nejhorší je že většinou , se to pravdu splní .Už odmala poznám zlé lidi se špatnými úmysly . A nemějte mě za blázna . Pokud mě za něj máte , aspoň mi to neříkejte a nekazte mi radost.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lirael G. M. N. d C. M. von R. Lirael G. M. N. d C. M. von R. | Web | 28. srpna 2009 v 14:19 | Reagovat

Super.
P.S. Na peroxidové vlasy v povídkách mám patent já. XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama