Komentáře

1 Lisanne RIKKA STONELOVÁ Lisanne RIKKA STONELOVÁ | 31. července 2009 v 21:58 | Reagovat

Ehm, s prominutím holčičko! Ale za prvé: "Co jsem na blog napsala tak špatného? Citováno: "Začala si, nebo přesněji štvala mě a nesla na tom vinu."
A to je pravda. Jen jsem napsala jak to bylo, svoji verzi. Tyjo, to jsem tě ale pošpinila! (Ironie, kdyby jsi to náhodou nepochopila holčičko!) Za druhé: To, že jsi byla na dně je tvoje věc. Já tě litovat fakt nebudu, to nečekej! Aha, tak ty jsi brečela, bylo ti to líto, bylas na dně. Ale to jsem nevěděla víš? Nedala jsi to přede mnou nijak najevo. Jen jsi mě ignorovala a nebo dívala se na mě naštvaně, chudinko!
Za třetí: To, že jsem ti dala nějaký pohled, a že není správný. Hmm.. já tě ale do ničeho nenutila víš? Já sama to cítila tak, jak ti to dávala. A upřímně, já se ti pak ještě omlouvala! Ty nic. "Nemůžeš za to!" Chacha. Teď tedy sklapni! Laskavě!
Kdybych věděla že přijde noc, kdy to na mě všecko schodíš! (Jo, a  nezapomeň si potom zase hrát na to, že proti mně nic nemáš, ano? Před učitelkama. "Libo, máš rozeplý řetízek.."
To máš tedy úplnou pravdu. "Netuším, co se s tebou pak dělo."
To, že ti Petra a nějaká Kat pomohli je milé a super. Věř, že jsem ráda.

A jinak to s těmi básněmi. Ani to nečtu a vážně pochybuji, že to někoho bude někdy zajímat. Vždyť je to, pěkně ujeté. Že mám masku nebo co tam píšeš. Celá tahle tvoje "pomsta" je pěkně ubohá. Být tebou, nechám to být. A nebo, jestli ti to pomůže...

Když jsem si přečetla tvůj komentář přepadl mě vztek, holčičko. A pak, málem jsem se rozesmála. Trochu ubohé ne?
Pokud tak cítíš nějaké věci, je to tvoje. Ale dát to člověku který ti ublížil najevo až po "půl roce".  
Přiznávám, že nějaká vina byla aji na mi, neříkám, že ne. Ale začala jsi.
Tak si chodím po chodbě a sním. Se nezblázni. To s těma učitelkama, fakt nechápu proč se nikdy žádná nezeptala mě...
¨Jo, a nezapomeŇ zase někde někdy vyprávět co jsi ode mně pochytila, jaká jsem ano? Neznáš mě, tak mlč!

2 Lisanne RIKKA STONELOVÁ Lisanne RIKKA STONELOVÁ | 31. července 2009 v 22:00 | Reagovat

Těším se na tvůj další komentář plný hněvu.

3 LIrael G. M. N. d C. M. von R. LIrael G. M. N. d C. M. von R. | 31. července 2009 v 23:45 | Reagovat

MAT! Jsi bezzubá? Jestli jo tak ok. Jestli ne tak proč to nemůžeš pořád překousnout? Promin',  ale ani se nedivím že nám 2W zatím neklaplo. Protože dostat vy dvě trochu moci tak se navzájem pozabíjíte!
Pomsta nic neřeší a ani ti nepomůže. Jediné co ti kdy pomůže je vědomí že ty jsi se poučila a jsi lepší.

4 evirenka evirenka | 1. srpna 2009 v 0:47 | Reagovat

Já nevim proč to řešíte přes net  urážíte se jak malý děcka..nechci se do toho pléct páč o tom nic nevím...Ale..nechtěly byste se přes to přenýst? Prostě si nebudete rozumět nikdy...a tím že se budete mstít toho asi moc nevyřešíte ne?
No to je fuk...je to vaše věc..

5 scary scary | Web | 1. srpna 2009 v 9:25 | Reagovat

já už jsem to vyřešené měla , dokonce jsem to nějak přeneslaa už to všechno bylo ok a přijdu na  blog a zase . Tohle mě naštvalo .

6 Lisanne RIKKA STONELOVÁ Lisanne RIKKA STONELOVÁ | 2. srpna 2009 v 18:06 | Reagovat

Ok, přestaneme to řešit. Ale já si teda teď nezačala. Jen jsem na blog napsala, dost obecně, jak to bylo. To tady scary  mi začala nadávat.
Já to neřešila vůbec, jen odpovídala. A kromě toho, je pravda, že už jsme se o tom bavily mnohokrát a vždycky to dopadlo stejně. Dokonce jsem za tebou jednou sama byla a co se stalo? Nic. Ještě jsem si to pak vyčítala, protože to byla strýta času. Fakt pěkná zkušenost.
Nechme to fakt být.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.